Avcı Ufuk Yılmaz

 

 

 

-Avcı Ufuk YILMAZ-

 

İlköğretimini Altınyıldız İlkokulu’nda, lise öğretimini Türkiye Gazetesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde, lisans eğitimini ise İstanbul Aydın Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği bölümünde onur öğrencisi olarak tamamlamıştır. Şu anda İstanbul Aydın Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir.

Web Tasarım ve Programlama, Grafik Animasyon, Google SEO Adwords, Opencart E-Ticaret, İçerik Yönetim Sistemleri, Elektronik Temelleri, Bilgisayar Teknisyenliği, Paket Programları, İnternet Programcılığı alanlarında uzmanlık eğitimleri almıştır.

Opencart ile E-Ticaret, App Inventor ile Mobil Uygulamalar, Kripto Para ve Mining Rehberi, S4A ile Arduino, Çocuklar için Scratch 3, Dijital Hikâye Tasarımı, Teknoloji Dünyasında Ailem Güvende, Çocuklar için Web Tasarım Rehberi adlı kitapların yazarıdır. Kültür Eğitim Kurumları’nda Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmenliği yapmaktadır. Teknopark İstanbul’da görev almıştır ve birçok özel yazılım, e-ticaret projelerine imza atmıştır. Dünya çapında 24 milyondan fazla öğrenicinin eğitim aldığı Udemy online eğitim sisteminde eğitmendir.