-Aysın Gün-

 

Öğrencilik, Öğretmenlik, Okul Müdürlüğü, Danışmanlık..

Her biri bana çok şey öğretti…En vazgeçemediğim öğrencilik.. Hala öğrenmeye devam ediyorum… Öğrenirken bildiklerimi paylaşarak büyüyorum…. Yılların biriktirdiği bilgi ve tecrübe ile yeni nesillerin çağdaş, Atatürk ilke ve devrimlerimden ayrılmayacak iyi bir vatandaş ve bir dünya insanı olarak yetişmesini hedefliyorum.

1974 yılında Ankara’da doğdum. 1996 yılında Özel Eyüboğlu Koleji’nde mezun olduktan sonra  İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünü tamamladı.  Üniversite eğitimi ardından mezun olduğu okulda 11 yıl İngilizce öğretmenliği yaptım. IB PYP Uluslararası Bakalorya Organizasyonu İlk Yıllar Programı ile öğretmenlik döneminde tanıştım.. Öğretmenlik görevimin ardından 8 yıl boyunca ilk ve ortaokul müdürü olarak görev yaptım..2010 yılında Harvard Üniversitesi Eğitim Fakültesi bünyesinde okul liderliği eğitimini tamamladım.

 

2016 yılından bu yana Uluslararası Bakalorya Organizasyonu  IB PYP Çalıştay Lideri ve IB Okul ziyareti Ekip Üyesi olarak yurtiçi ve yurt dışında görev yapıyorum ve okullara danışmanlık veriyorum.